Z jednego czasu wiemy, że Google w mniejszej czy większej tajemnicy pracuje nad nowym systemem operacyjnym

Od każdego czasu wiemy, że Google w młodszej bądź większej tajemnicy pracuje nad nowym systemem operacyjnym, jaki stanowić prawdopodobnie któregoś dnia zastąpi Androida i Chrome OS. Kiedy się okazuje Fuchsia, bowiem taką już ma nazwę ten OS, przybiera coraz realniejszych kształtów. Do sieci trafił właśnie pierwszy film prezentujący wczesną wersję systemu w części.

Fuchsia to w obecnej chwili nieco wysoce niż zwykłe hobby dla programistów wyszukiwarkowego giganta. System tenże nie jest wsparty na Linuxie również na jego potrzeby Google stworzyło własny język programowania. Nowy OS to jednocześnie świeże spojrzenie na interfejs użytkownika. W współczesnym wypadku centrum naszych żyć stanowi zdjęcie profilowe użytkownika. Nie ciągnie na ekranie żadnych aplikacji i zbędnych informacji. Same co właściwie właściwie identyfikuje owy interfejs to rozumiany z pozostałych produktów Google Material Design. Wskazywany na filmie system ma nazwę Fuchsia Armadillo i jest kilka głównych zasad działania, które umieszczają się na wysuwaniu zakładek tak gdy toż ma aktualnie miejsce w Androidzie w przypadku centrum powiadomień.

Na zatem kiedy ostatecznie będzie wyglądał nowy organizm oraz ewentualnie naprawdę zastąpi któregoś dnia bestseller Google przyjdzie nam coraz długo poczekać. Należy i mieć, że Alphabet, którego ilością jest Google, inwestuje czas a pieniądze w las różnych projektów. Kilka spośród nich jako chociażby dobrzy wpływ na modularny telefon trafiło ostatecznie do kosza, więc póki co potrzebujemy zaczekać na dalszy ciąg wydarzeń.