Samsung wyraził najnowszą serię QLED TV, a ponad telewizor The Frame.

Reklama: Serwis RTV Bydgoszcz

Samsung Electronics zaprezentował w Paryżu najnowszą formę QLED TV, i więcej telewizor The Frame. Wtedy dokładnie te towary otwierać będą przyszłość domowej rozrywki. 

Nie wolny warunku to ściśle Paryż, został dobrany przez markę Samsung na siedzenie premiery „telewizorów pełnych światła”. Tak teraz zwie się drugą linię Samsung QLED TV – telewizorów z składnika premium, jakie podają widzom duże wrażenia wizualne. 

Prezentacja najnowszych artykułów Samsung odbyła się w systemie Carrousel du Louvre, który podaje się pod przednim dziedzińcem Luwru – drinka spośród najszerszych na świecie muzeów, dysponujących ogromnym dziedzictwem narodowym. Środowisko to razem symbolizuje podejście, jakie prowadziło firmie Samsung podczas przygotowywania nowych telewizorów QLED TELEWIZJOM i The Frame: stworzenie tych, użytkowych dzieł sztuki.

Q Picture, Q Smart i Q Poziomy to trzy pojęcia, które odpowiednio opisują linię QLED TV. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań, firmie Samsung udało się sprostać oczekiwaniom klientów w charakterze jakości obrazu, funkcjonalności Smart TELEWIZJĘ czy stanu samego telewizora oraz otoczenia wokół niego. Z zmianie przy produkcjach nad nowym telewizorem The Frame, Samsung po raz kolejny współdziałał z Yvesem, znanym szwajcarskim projektantem. Owocem tej zgodzie jest wygodny i świeży produkt, który pięknie godzi się z wyposażeniem każdego miejsca.

Telewizory QLED TV są nowy okres rozwoju techniki kropki kwantowej: poprawiono łatwość i pewność światła i rozszerzono zakres odwzorowania barw. Dzięki wykonaniu nowych metalicznych kropek kwantowych, linia QLED TV tworzy nowe modele w obszarze jakości obrazu, kątów widzenia, natężenia koloru, przejrzystości i kontrastu. Telewizory wiernie oddają barwy i dochodzą 100% natężenia koloru, niezależnie od stanu jasności obrazu. Doświadcza to kontrola międzynarodowego stowarzyszenia, wypełniającego się testowaniem i certyfikacją produktów: Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE). 

W rodziny QLED TV rozbudowany został interfejs użytkownika Smart Hub, który gwarantuje milszą oraz przejrzystszą nawigację. Jeden pilot Smart Control obsługuje wiele narzędzi, dlatego umożliwia prowadzenie systemem domowej rozrywki, który przy telewizora stanowić może i konsolę, dekoder czy odtwarzacz Blu-ray. Z organizacji ulepszona aplikacja Smart View – dla ułatwień przenośnych z układami Robot i iOS – zapewnia dostęp do swego z telewizorów interfejsu Smart Hub. To odpowiednie rozwiązanie, które kupi przeglądać dostępne treści oraz ciążyć i zachęcać katalogi z okresu smartfona.

Najnowsze telewizory Samsung uwodzą designem. Dzięki temuż będą wyznaczać ozdobę każdego mieszkania, niezależnie od przodującego w nim smaku. Niewidoczne połączenie (Invisible Connection) pozwala pozbyć się nieestetycznych przewodów wokół telewizora, wymieniając je jedynym kablem optycznym. Dzięki temu klienci odzyskują pełną pieczę nad projektem salonu i robią przestrzeń razem z osobnymi preferencjami. Projekty z grupie QLED TV zapewniają też zróżnicowane opcje montażu. Wieszak No Gap pozwala umieścić telewizor płasko przy samej ścianie, a instalacja jest wyraźna oraz intensywna. Odbiorcy mogą zarówno wziąć ze eleganckich, wymiennych podstaw, dzięki którym telewizor bronienie się prawdziwą perełką salonu. Do wyboru jest stojak Studio, przypominający sztalugę plus istniejący klasycznym wykończeniem wnętrza w charakterze artystycznym. Z zmianie stojak Gravity pozwala obracać telewizor i doskonale dopasuje się w wielkie wnętrze salonu.