Prawdziwy test własnej kadry przed mundialem

Biało-Czerwoni z trzech lat sukcesywnie pną się w rankingu FIFA i w najróżniejszym notowaniu, które wydane zostanie 6 lipca polecać będą najpiękniejszą w treści, szóstą pozycję. Sceptycy pamiętają jednak kadrze Nawałki, że sytuację tę wywalczyła w starciach ze małymi przeciwnikami. Wszystko uważa na ostatnie, że coraz przed mundialem w Rosji nadarzy się okazja, by sprawdzić role w meczu z główną drużyną ostatnich lat – Hiszpanią.

Informację tę przekazali członkowie sztabu młodzieżowej kadry La Furia Roja, jaka w zamkniętych w piątek mistrzostwach Europy U-21 zajęła drugie miejsce, przegrywając w finale z Niemcami (0:1). – Według swej myśli negocjacje między federacjami trwają – znaczyli.

Dla mistrzów świata z 2010 roku mecz z Własną mógłby być niebezpiecznym sprawdzianem przed startem mundialu w Rosji. Też ze względu na fakt, że oba zespoły potrafią się wpaść w jednym turnieju, choć pewnie istniałoby obecne możliwe dopiero po dokonaniu fazy grupowej. Wiele wskazuje bo na to, że zarówno Biało-Czerwoni, kiedy również La Furia Roja losowane będą w niej z podstawowego koszyka również na siebie nie wpadną.