Planowanie wesela powinnaś począć z wyboru swojego wianuszka pomocnic, dzięki czemu cala organizacja powinna trwać bardzo łatwo.

Reklama: Zespół weselny Kutno

Planowanie wesela powinnaś począć z wyboru swojego wianuszka pomocnic, dzięki czemu cala organizacja powinna przebiegać bardzo łatwo. Twoje przyjaciółki z pewnością tylko oczekują na takie danie i z ochotą usuną z Ciebie kilka powinności, i po kryjomu zaczną planować więc co najważniejsze – wieczór panieński.

Jak wybierzesz już, które przyjaciółki zostaną druhnami, możesz pomyśleć o tym, by poprosić je o toż w dobry lub zabawny sposób. Oczywiście, możesz po prostu zadzwonić lub zapytać przy kawie, ale ozdobna strona z zapytaniem lub mały bilecik przy podarowanej szmince będzie swym gestem, który na pewno zapamiętają. Kobiety lubią małe kroki, gwarantujemy, że twoje znajome będą zachwycone.

Prawdopodobnie w dniu ślubu, z jednego rana będziesz ze własnymi druhnami, praktycznym prezentem za ich korzyść w obecnym silnym dniu będzie pokrycie kosztów za ich makijaż lub fryzurę na Twoje przyjęcie. Możesz zetknąć się z kosmetyczką, że przyjdzie do was na prawdziwe przygotowania i dopieści każdą po kolei. Nie bój się zapytać o niski rabat, przy większej sile, bez problemu powinna się zgodzić. Może ale będziecie wolały wykonać makijaż same, albo któraś z druhen po prostu się tym interesuje i zgodzi się ‚wystroić’ was wszystkie? Wtedy możesz pomyśleć choćby o manicurze czyli o nic wcześniejszych przygotowaniach, np. wspólnej wizycie w spa. 

Organizacja wesela pochłania mnóstwo czasu oraz pieniędzy, że Twój dochód jest za tani oraz nie możesz pozwalać sobie na specjalne koszty, takie jak makijaż dla druhen lub pokrycie kosztów sukienek, możesz uzyskać pod opiekę mniejsze prezenty, takie jak szminka, lakier do paznokci lub stylowe organizery (w wybranych miejscach możesz je spersonalizować lub stworzyć sama).

Decydujecie wieczór kawalerski w spa lub kosmetyczka odwiedzi was w domu? Takie same szlafroki z wyszytymi inicjałami, będą nie tylko proste również znacznie wydajne, ale sprawią też, że Twoje koleżanki więcej na długo po ceremonii, pijąc poranną kawę będą z sentymentem wspominać Twoje nowe panieńskie chwile. Polecamy wybrać satynowe, różowe szlafroczki i zorganizować przy okazji małą sesję zdjęciową – gwarantujemy, że poczujecie się jak aniołki za kulisami plus będziecie się świetnie być.

Niemal wszystek salon z biżuterią oferuje grawerowanie naszych wyrobów, mały medalik na sznureczku z początkami lub po prostu „dziękuję”, będzie znakomitym prezentem i symbolem waszej długoletniej przyjaźni. Możesz same wybrać mniej kosztowny prezent jak np. torbę ekologiczną lub t-shirt. W zakładach drukarskich metodą sitodruku możesz wyczarować unikatowe nadruki, związane z Twoim zamążpójściem, wieczorem panieńskim lub waszą przyjaźnią. Postaraj się, by Twój artykuł był śmieszny i przede wszystkim estetyczny. Możesz założyć tekst w darmowym programie internetowym.