Idealne dla kobiet, które szukają szlabanów z najwyższej półki

Reklama: Szlabany Bydgoszcz

Wymagania inwestorów szukających najnowszych rozwiązań do ochron ruchu drogowego, spełnią szlabany autocontrol. Te szlabany są najbardziej efektywnymi i dobrymi urządzeniami będącymi do ochronie ruchu pojazdów.


Obudowa tego zakazu jest formą modułową z tłoczonego aluminium, i zatem znaczy wysoką siłę na warunki atmosferyczne, łatwą wymianę uszkodzonych elementów oraz elegancki wygląd urządzenia. W prosty sposób szlaban może stać przerobiony z opcji prawo- na lewostronną.
Centrale jadące do tych zakazów mogą współpracować razem z wieloma sposobami (np. system parkingowy, system ochron dostępu, system pożarowy). W współzależności od wersji, centralą można sterować także będąc na polu, kiedy także na trasa. W szlabanie można konfigurować parametry, takie jak reakcja na zanik zasilania. Jeśli zdarzy się przerwa w zasilaniu, wtedy danie może automatycznie otworzyć się bez potrzeby stosowania zewnętrznych akumulatorów.
Szlabany pracują bardzo dobrze i bez zastrzeżeń przy temperaturze od -30°C do +50°C. Liczba cykli, która jest gwarantowana to 10 milionów!